Dění na FF, Kultura / Události, Pozvánky na akce, Z našeho oboru

Den vědy a techniky!

Západočeská univerzita v Plzni vás zve na Den vědy a techniky, který se koná už tento pátek 8. září od 9 do 18 hodin na náměstí Republiky.

Můžete se těšit na exponáty, ukázky a pokusy. Některé z nich možná běžně potkáváte, ale jiné vás zaručeně překvapí a ohromí. Všechno budete moci zažít na vlastní kůži. Kromě toho vás čeká plno her a soutěží, které určitě nadchnou malé i velké. Bude to úžasný zážitek, který dost možná naprosto změní váš pohled na vědu a zjistíte, že věda je zábava.

My z filozofické fakulty tam budeme mít několik stánků a předvedeme vám spoustu zajímavých myšlenek, her, hlavolamů, nástrojů a archeologických artefaktů. Přiučíte se něco nového a popovídáme si s vámi o našich oborech a o všem, co vás na nich zajímá. Na detailnější přehled expozic, našich i kolegů z ostatních fakult, se můžete podívat na oficiálních stránkách.

Budeme se na vás budeme těšit!

Zdroj obrázku a více informací na: https://dnyvedy.zcu.cz/

Tagged , ,