Pozvánky na akce, Pro studenty, Život na ZČU

ZČU pořádá 31. ročník letní jazykové školy

Letní prázdniny jsou ideální příležitostí pro učení se cizím jazykům. Rádi byste se naučili nějaký nový, nebo se zdokonalili v tom, který již ovládáte? Potom pro vás máme dobrou zprávu. ZČU pořádá každoročně letní jazykové kurzy určené pro studenty i pro veřejnost. Tradice Mezinárodní letní jazykové školy (MLJŠ) započala již v roce 1990, letos v červenci tedy proběhne již 31. ročník. Vybrat si můžete z různých jazyků – od angličtiny a němčiny až po čínštinu. Volit si však můžete také dle vašich časových možností – kurzy celodenní (ve dnech od 12. do 30. července), týdenní, či pouze odpolední. V nabídce najdete také specializované profesní kurzy např. pro právníky či zdravotníky. Další možností jsou kurzy pro děti různých věkových kategorií. Jako studenti ZČU navíc můžete uplatňovat určité výhody – např. možnost získání kreditů.

Nikdo nemůže předpovídat, jak bude letošní ročník vzhledem k současné situaci probíhat, nicméně podle dosavadních informací jsou přihlášky do kurzů spuštěny. O případných změnách budete samozřejmě s dostatečným předstihem informováni, sledujte proto oficiální stránky MLJŠ.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte navštívit stránky MLJŠ na adrese: https://isls.zcu.cz/

Zdroj obrázku: Facebookové stránky MLJŠ

Tagged , ,