Kultura, Kultura / Události

Západočeská galerie představí studentské práce

Západočeská galerie v Plzni vás zve na novou výstavu s názvem Identita Západočeské galerie v Plzni. Výstava vznikla ve spolupráci s Fakultou umění a designu Ladislava Sutnara a představuje práce magisterských studentů ateliéru Grafického designu. Tématem je vize budoucnosti ZČG, přičemž záměrem studentů bylo vytvořit vizuální komunikační prostředky, které informují veřejnost o stavbě nové budovy galerie. Jejich nápady nového vizuálního stylu galerie jsou zpracovány v podobě, jak by mohly vypadat například na různých propagačních materiálech a dárkových předmětech. Přestože se stavba nové budovy galerie nakonec neuskuteční, ZČG a FUD LS se rozhodly představit originální studentské práce veřejnosti, můžete je tedy vidět od 10. 3. do 21. 5. 2023 v přednáškovém sále na adrese Pražská 13. Vstup je zdarma.

Více informací na stránkách Západočeské galerie

Zdroj obrázku: zpc-galerie.cz

About Adéla Sommerová