Dění na FF, Pro studenty

V listopadu proběhnou volby do Akademického senátu FF ZČU

Stejně jako v předchozí roky, i letos vás Fakulta filozofická ZČU zve k volbám do Akademického senátu FF ZČU pro období 2023/2024. Možná si řeknete, že se vás to netýká, tak proč byste jako studenti měli nějakým volbám do akademického senátu (o němž jste možná dosud ani neslyšeli) věnovat pozornost. Vysvětlení je prosté – jde totiž i o vás a vaše zájmy. Voliči z řad studentské obce (tedy studenti) volí kandidáty do Studentské komory AS, která je tvořena rovněž studenty Fakulty filozofické (bakalářského, magisterského a doktorského studia). Studentská komora tedy v Akademickém senátu zastupuje zájmy studentů. Tím, že přijdete k volbám podpořit svého favorita, máte možnost se na jejím složení podílet. Pokud byste snad sami zatoužili stát se „hlasem lidu“ a kandidovat, do 21. října 2022 můžete členům volební komise odevzdávat své návrhy na kandidáty. Samotné volby budou probíhat 8. – 9. listopadu od 9:00 do 17:00 v místnosti SO 214, Sedláčkova 38 (první patro budovy děkanátu FF).

Více informací naleznete zde

About Adéla Sommerová