Kultura / Události, Pozvánky na akce, Život na ZČU

Nenech si ujít online den otevřených dveří na ZČU 27. ledna

Západočeská univerzita v Plzni se rozhodla uspořádat virtuální den otevřených dveří, protože se vzhledem k situaci bohužel nemůže uskutečnit v normálním režimu. Pokud máš zájem o studium, tak se nemusíš bát. ZČU tě nepřipraví o možnost seznámit se s univerzitou a jednotlivými fakultami.

Zajímá tě kdy a kde se online den otevřených dveří uskuteční? Dne 27. ledna buď online a mezi 9:00-17:00 se připoj na oficiální stránky Západočeské univerzity a nebo přímo na událost Den otevřených dveří ZČU.

A na co se můžeš těšit? Na programu jsou prezentace všech fakult, předání osobních zkušeností od studentů ZČU, různé rozhovory, chaty a mnoho dalšího. Z pohodlí svého domova si tak projdeš celou univerzitu a získáš i užitečné tipy do budoucího studia.

Tagged , ,

About Radka Čtveráková