Kultura, Kultura / Události, Pozvánky na akce

Přijďte oslavit 1. máj na Selský dvůr U Matoušů

Selský dvůr U Matoušů v Plzni Bolevci letos chystá oslavy k příležitosti 1. máje. V čase od 10:00 – 16:00 bude k vidění zajímavý program. Pro děti je připraveno představení Šípková Růženka v podání historického loutkového Divadla z Luční a po celý den budou fungovat také kreativní dětské dílničky. Těšit se můžete na komentované prohlídky obytného selského stavení, za zhlédnutí stojí rovněž vystoupení taneční skupiny Daima Dancers. K dispozici bude taktéž fotokoutek s dekoracemi ze statku, kde si můžete pořídit originální fotografii nebo si podle tradice dát pusu pod rozkvetlou třešní.

Symbolické vstupné pro dospělé osoby činí 50 Kč, pro děti vstup zdarma. Vstup na loutkové divadlo je zpoplatněn zvlášť a je nutné se předem rezervovat. Veškeré informace a kontakty naleznete na oficiálních stránkách Selského dvora U Matoušů, včetně podrobného programu.

Zdroj obrázku: Facebookové stránky Selského dvora U Matoušů

About Adéla Sommerová