Dění na FF, Tipy pro studenty

Druhé kolo přijímaček na FF ZČU probíhá do konce srpna

Pokud uvažujete nad studiem na Fakultě filozofické a nestihli jste podat přihlášku, máte ještě možnost! Do vybraných bakalářských a magisterských studijních programů (např. Archeologie, Kulturní studia Blízkého východu, Filozofie pro umělou inteligenci nebo Moderní dějiny) a doktorského studia se stále ještě můžete přihlásit, a to nejpozději do 31. srpna 2023. Přehled programů druhého kola přijímacího řízení najdete ve vyhlášce děkana na stránkách FF. Pozor ale na jednu věc – poplatek za přihlášku (standardně 500 Kč) musí být také do té doby uhrazen, jinak vaše přihláška nebude přijata.

Přijímací zkoušky budou probíhat v týdnu od 11. září v závislosti na konkrétním studijním programu formou ústního pohovoru nebo písemného testu.

Takže pokud jste nestihli podat přihlášku v prvním kole, nevěště hlavu, máte ještě šanci!

Více informací naleznete na stránkách FF ZČU

Zdroj obrázku: Facebook FF ZČU