Kultura, Kultura / Události, Pro studenty

S JIS kartou do divadla za poloviční cenu

Že máte jako studenti nárok na uplatňování různých slev na daních, jízdném atd. není asi pro nikoho žádným překvapením. Ale věděli jste, že jako držitelé JIS karty můžete za zvýhodněnou cenu i za kulturou? Divadlo Josefa Kajetána Tyla připravilo slevovou akci, kdy můžete navštívit vybraná představení za cenu 70 Kč. Výběr zahrnuje představení ze všech žánrů (činohra, opera, balet, muzikál) na všech scénách DJKT – (Velké divadlo, Nová scéna, Malá scéna). Slevu lze uplatnit půl hodiny před začátkem představení přímo na pokladně scény, kde se představení hraje, zlevněnou vstupenku je možné rovněž zakoupit on-line nebo v Pokladně předprodeje DJKT. Vstupenku nelze předem rezervovat, ani uplatňovat slevu na jiných prodejních místech Plzeňské vstupenky než na pokladnách DJKT. Více informací a program zvýhodněných představení naleznete na stránkách DJKT.

Nenechte si ujít příležitost navštívit divadelní představení za cenu jedné kávy v populárním kavárenském řetězci!

Zdroj obrázku: Visit Plzeň

About Adéla Sommerová