Dění na FF, Pozvánky na akce

Václav Bělohradský – Akademická svoboda ve fragmentovaném světě

Katedra filozofie FF ZČU pořádá přednášku českého filosofa a sociologa Václava Bělohorského. Jejím hlavním tématem bude problematika akademické svobody, jejího vzniku a proměn souvisejících s #metoo, cancel culture či manažerským vedením univerzit. Dozvíte se také, jakým směrem by se měla ubírat do budoucna.

Následovat bude panelová diskuze, ve které se představí řečníci z Filozofického ústavu Akademie věd ČR a katedry filozofie Fakulty filozofické ZČU: Martin Brabec, Václav Bělohradský, Jitka Paitlová a Martin Profant.

Akce bude probíhat dne 15. 2. 2023 od 17:00 v aule FPE, VC301 ve Veleslavínově ulici 342/42.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách akce info.zcu.cz a na Facebooku KFI FF ZČU.

Zdroj obrázku: Facebook KFI FF ZČU

About Kristýna Vozková