Dění na FF, Pro studenty, Tipy pro studenty

ZČU pořádá Den otevřených dveří

Jak je již tradicí, i letos se na Filozofické fakultě ZČU uskuteční Den otevřených dveří, konkrétně 1. února 2023. Tento den máte možnost navštívit prezentace všech deseti kateder FF ZČU, které budou probíhat od 9:00 do 18:00 v budově Sedláčkova 15 v centru Plzně. Akce je určena nejen pro zájemce o konkrétní studijní programy, ale pro každého, kdo se chce s děním na fakultě blíže seznámit. Předchozího dne, tedy 31. ledna, budete mít od 18:00 možnost zhlédnout živé vysílání, kde promluví rektor ZČU a dále se v šesti minutách představí každá fakulta ZČU (FF v čase 18:26). K dispozici bude rovněž záznam z loňského roku, kdy Den otevřených dveří probíhal online v důsledku pandemických opatření. Pro více informací navštivte webové stránky DOD FF ZČU, kde naleznete mnoho užitečných informací, mj. například termíny podání přihlášek a přijímacích zkoušek.

Zdroj obrázku: Facebook FF ZČU

About Adéla Sommerová