Nezařazené, Pro studenty, Studentský rádce, Tipy pro studenty, Život na ZČU

ZČU hledá nové buddíky

Blíží se nám nový semestr a s ním i příjezd další várky zahraničních studentů lačnících poznat nejen systém výuky na naší milované univerzitě, ale také krásy České republiky a především Plzně.

A s tím jim můžeš pomoct právě ty.  Tvým úkolem bude studentům ukázat všechna univerzitní zákoutí i krásy našeho města, vysvětlit jim, jak probíhá studium na univerzitě a pomoct s vyplněním potřebných studijních dokumentů. Budeš zkrátka takový parťák i rádce v jednom.

Co z toho budeš mít? Kromě nových přátelství a hromady zážitků z výletů a akcí ZČU si také zlepšíš angličtinu, případně další cizí jazyky. Vyzkoušíš si také,  co vlastně obnáší život erasmáka tak trochu nanečisto. A kdo ví? Třeba se ti to zalíbí natolik, že vyrazíš do zahraničí studovat také.

Pokud tě láká stát se buddíkem, napiš na e-mail buddy.uwb@gmail.com nebo navštiv facebookové  a instagramové stránky, kde najdeš další podrobnosti.

About Kristýna Vozková