Kultura, Kultura / Události, Pozvánky na akce

Selský dvůr U Matoušů zve na promítání filmů

V prostorách Selského dvora U Matoušů na Bolevecké návsi v Plzni letos proběhne již druhým rokem filmová projekce v rámci filmového festivalu Filmové hrady a zámky s Finále Plzeň. Vedle Selského dvora u Matoušů se promítání v Plzeňském kraji dále koná na Státním hradě Švihov, Státním zámku Kozel a Státním hradě a zámku Horšovský Týn.

Projekce na Selském dvoře U Matoušů se uskuteční 19. a 27. 8. 2022 a letošním tématem budou filmy pro děti. V prvním termínu (19. 8.) bude promítána pohádka Tajemství staré bambitky 2, ve druhém termínu (27. 8). se můžete těšit na animovaný film Myši patří do nebe, přičemž obě projekce probíhají od 20:30 a vstupné činí 100 Kč pro dospělé a 50 Kč pro děti. Promítání proběhne venku pod širým nebem, v případě nepříznivého počasí ve stodole.

Večerní venkovní promítání v prostoru historické památky s jedinečnou atmosférou zaručuje skvělý zážitek, který si užijí děti i dospělí.

Více informací na stránkách Finále Plzeň

Zdroj obrázku: usedlost-bolevec.cz