Dění na FF, Pozvánky na akce, Tipy pro studenty

Nenechte si ujít Den otevřených dveří na FF ZČU

Fakulta filozofická ZČU v Plzni i v letošním roce pořádá (nejen) pro zájemce o studium Den otevřených dveří, který se uskuteční 26. ledna 2022 od 9:00, tentokrát hybridní formou – tedy částečně offline a online. Podobně jako v předchozích letech se i letos představí všech deset kateder FF ZČU, a to v budovách fakulty v centru Plzně a rovněž v online podobě prostřednictvím platformy Zoom. Pokud tedy uvažujete o studiu na některé z kateder FF ZČU (v bakalářském nebo některém z navazujících studijních programů), nebo vás jen zajímá dění na fakultě a rádi byste se o studiu zde něco více dozvěděli, neváhejte se zúčastnit. Více informací a kompletní program Dne otevřených dveří 2022 bude v dohledné době zveřejněn na stránkách Fakulty filozofické, proto je nezapomeňte sledovat.

About Adéla Sommerová