Dění na FF, Podcasty, Rozhovory s osobnostmi

Fakulta představuje první ze série podcastů s významnými osobnostmi jednotlivých kateder

Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni disponuje celou řadou odborníků na slovo vzatých. A protože nechceme, aby jejich akademické počiny zůstaly kolegům mimo obor skryty, rozhodli jsme se vytvořit sérii podcastů (doprovázených videem – pokud byste naše významné mozky chtěli vidět na vlastní oči), které si kladou za cíl tyto osobnosti představit široké veřejnosti.

Během následujících měsíců tak redakční tým Bloguj na FF navštíví všechny naše katedry, přinese vám zajímavé informace ze zákulisí aktuálně probíhajících výzkumů a přiblíží vám život akademiků, pro které je jejich povolání často i životním posláním.

Jako první se s námi o svou lásku k Japonsku podělil pan doktor Roman Kodet z katedry historických věd. O svém výzkumu, ale také o tom, proč se vyplatí ve 21. století studovat humanitní vědy, si popovídal s jedním ze svých studentů a naším milým kolegou Alešem Kotvou. Na výsledek se můžete podívat níže:

About Kristýna Vozková